Новини

З 24 лютого в Україні стартує вакцинальна кампанія проти COVID-19 — Максим Степанов

24 лютого 2021
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов поінформував, що Україна забезпечена вакцинами для першого та другого етапу вакцинації, який розпочинається 24 лютого. «Вже сьогодні перші партії вакцини вирушили в регіони. Перший етап проводитиметься у стислі терміни. Усі медичні працівники повинні отримати максимальний рівень захисту», — зазначив міністр та додав, що вакцина CoviShield (Oxford/AstraZeneca) отримала схвалення від Всесвітньої організації охорони здоров’я. Очільник відомства також повідомив, що під час свого візиту в Індію провів перемовини щодо збільшення постачання американської вакцини компанії «NovaVax» на 5 млн доз. Очікувана кількість становитиме близько 15 млн доз. Зокрема, наразі очікується поставки вакцин від:

глобальної ініціативи Covax — 117 тис. доз,
Sinovac — близько 2,5 млн доз,
Novavax — 10 млн доз (на 5 млн доз вакцини збільшено згідно із досягнутими домовленостями).

З Днем фармацевта!

18 вересня 2020
У третю суботу вересня традиційно вітання з нагоди професійного свята приймають фармацевтичні працівники.

Шановна фармацевтична спільното!

Прийміть найщиріші привітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян.

Щодня понад 350 тисяч провізорів, фармацевтів, дистриб’юторів, працівників фармацевтичних виробничих підприємств стоять пліч-о-пліч з працівниками медичної галузі на варті здоров’я громадян України. Завдяки успішним результатам вашої шляхетної та самовідданої праці Україні вдається протистояти багатьом захворюванням. Щодня, отримуючи з ваших рук лікарський засіб, а одночасно й надію перемогти хворобу, мільйони українських людей відчувають, що у важку хвилину їх не залишено насамоті. Ваші професіоналізм, цілеспрямованість, відданість справі — запорука подальшого успішного розвитку галузі, а значить – покращення забезпечення населення України високоефективними, якісними та безпечними ліками.

Джерелом натхненної праці для всіх нас є любов до обраної професії, прагнення служити Людині і його Здоров'ю. Нехай це свято наповнить ваші серця гордістю за нашу фармацію, нехай збуваються ваші мрії і надії на світле майбутнє України.

Тож у цей святковий день сердечно бажаємо всім вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя. Вдячність та шана людей нехай і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки.

Інформація призначена для працівників охорони здоров'я

2 липня 2020
Розуміючи надважливість питання захворюваності населення на туберкульоз в Україні, ТОВ «Люм`єр Фарма» як вітчизняна соціально відповідальна компанія впровадила виробництво лікарського засобу Туберкулін ППД RT 23 SSI, розчин для ін'єкцій 2 ТО/0,1 мл по 1,5 мл у флаконі №1 у комплекті з 15 самоблокуючими шприцами із форми in bulk світового виробника вакцин Ей Джей Вакцинес Ей/Ес, Данія.
Туберкулін ППД RT 23 SSI випускається у комплекті 1 флакон по 1,5 мл розчину для ін’єкцій, що містить 15 доз (2 ТО/0,1 мл ) туберкуліну ППД RT 23 SSI з 15 самоблокуючими шприцами.

Переваги лікарського засобу Туберкулін ППД RT 23 SSI:

1. Ін’єкційні однодозові самоблокуючі шприци та флакон із хлорбутиловим корком з запатентованою поліпропіленовою кришкою "фліп-офф" дозволяють робити 15 внутрішньошкірних туберкулінових проб Манту без втрат (виливу) половини закупленого лікарського засобу, тобто для виконання однієї проби Манту необхідно самоблокуючим шприцом набирати тільки одну дозу (0,1 мл) лікарського засобу Туберкулін ППД RT 23 SSI.

2. Ін’єкційні самоблокуючі шприці з пружинним фіксатором мають шкалу - 0,1 мл, призначені для проведення туберкулінодіагностики та вкладені по 15 штук в кожну упаковку туберкуліну. Кожний шприц має інтегровану (нез`ємну) голку з внутрішкірним зрізом, що дозволяє набрати лише одну дозу (0,1 мл) туберкуліну, необхідну для проведення проби Манту. Після введення туберкуліну пружинний фіксатор блокує рух поршня, що унеможливлює подальше його використання.

3. Умови зберігання Туберкуліну ППД RT 23 SSI протягом 24 годин після відкриття флакону при температурі +2+8ºС дозволяють ефективно використовувати туберкулін в повному обсязі (без виливу доз) протягом двох змін роботи у кабінетах вакцинації ЦПМСД.

Все вищевказане дає можливість більш ефективно проводити діагностику на захворюваність туберкульозом та призводе до зменшення фінансового навантаження на заклади охорони здоров’я України та значної економії державних коштів.

З Днем фармацевтичного працівника України

25 вересня 2019
Фармацевти – справжні маги, адже вони можуть не тільки вимовити "ацетилсаліцилова кислота", а ще й прочитати все, що виписують нам своїм нерозбірливим почерком лікарі. Навіть більше! Вони знають про усі компоненти ліків, протипоказання та аналоги. Станом на зараз у фармацевтичній галузі України працює понад 350 тисяч осіб.

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, благополуччя, щастя і добра, тепла та любові, родинної злагоди і добробуту. Нехай кожен день дарує вам творче натхнення, стабільність у фармацевтичній діяльності, успішне вирішення проблем! Хай доля завжди посміхається вам, а люди дарують щирі слова вдячності за вашу уважність та професіоналізм!


ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» успішно здійснила поставку лікарського засобу «БЛЕОЦИН-С, ліофілізат для розчину для ін’єкцій, по 15000 МО у флаконі, № 1» міжнародним організаціям ПРООН та Crown Agents в рамках проведених тендерів за бюджетом МОЗУ

11 вересня 2019
ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» успішно здійснила поставку лікарського засобу «БЛЕОЦИН-С, ліофілізат для розчину для ін’єкцій, по 15000 МО у флаконі, № 1» міжнародним організаціям ПРООН та Crown Agents в рамках проведених тендерів за бюджетом МОЗУ.

ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» святкує 10 років успіху

28 серпня 2019
Протягом десятиліття компанія «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» закріпила репутацію надійного партнера, адже з самого початку одним з основних принципів роботи компанії було завжди і при будь-яких обставинах виконувати взяті на себе зобов’язання.
ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» успішно співпрацювала з такими компаніями як F.Hoffmann-La Roche Ltd; МSD; AJ Vaccines A/S; Nippon Kayaku Co., Ltd та інші.
Пріоритетним напрямком діяльності компанії залишається забезпечення населення України життєво необхідними рецептурними препаратами для лікування онкологічних захворювань, туберкульозу, захворювань крові, хронічних вірусних гепатитів.

Благодійний захід з передачі п’яти медичних ваккумних відсмоктувачів

7 червня 2019
05 червня 2019 року за сприяння ГО “Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги” та ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» в Центрі паліативної допомоги дітям м.Києва відбувся благодійний захід з передачі п’яти медичних ваккумних відсмоктувачів з можливістю роботи від батареї для Амбуляторної мобільної бригади Центру. В заході взяли участь Виконавчий директор Ліги Томаш В.В., заступник директора ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» Перцович М.М., Голова організації ГО “Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги” в м. Києві Зачек Л.М., Головний лікар КМКШВЛ Чубар О.В. та Завідувач Амбулаторної мобільної бригади Трофімов І.П.

Від щирого серця вітаємо вас зі світлим Воскресінням Христовим!

7 квітня 2019
Дорогі друзі, колеги!

Від щирого серця вітаємо вас зі світлим Воскресінням Христовим!

Це свято знову й знову повертає нас до вічних цінностей – милосердя та любові до ближнього, до віри у перемогу світла над темрявою.

Сьогодні ми вдячно молимося за кожного, хто береже наш спокій у Великодню ніч, і хто в святковий день стоїть на сторожі миру.

Нехай Великдень принесе у дім кожного українця злагоду, подарує надію і зміцнить віру.

Бажаємо вам щастя, міцного здоров`я, сердечного тепла та Божого благословення!

Христос Воскрес!

З новим 2019 роком!

31 грудня 2018
Новий рік – це час здійснення бажань, надій і яскравих вражень!

Бажаємо, щоб ці чарівні відчуття не покидали вас весь прийдешній рік!

Нехай разом з його новим символом – Жовтою Земляною Свинею – під бій курантів у ваш будинок постукають радість, затишок і казкова любов!

ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» успішно здійснила поставку лікарського засобу «БЛЕОЦИН-С, ліофілізат для розчину для ін’єкцій, по 15000 МО у флаконі, № 1» міжнародним організаціям ПРООН та Crown Agents в рамках проведених тендерів за бюджетом МОЗУ

26 грудня 2018
ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» успішно здійснила поставку лікарського засобу «БЛЕОЦИН-С, ліофілізат для розчину для ін’єкцій, по 15000 МО у флаконі, № 1» міжнародним організаціям ПРООН та Crown Agents в рамках проведених тендерів за бюджетом МОЗУ.
Сторiнки: 1 2 3 4 Следующая Последняя