F.Hoffmann-La Roche Ltd

Проект з компанією F.Hoffmann-La Roche Ltd
 
Провідним світовим виробником лікарських засобів F.Hoffmann-La Roche Ltd і вітчизняною компанією Люм’єр Фарма в 2011 році було реалізовано спільний соціальний проект з метою підвищення доступності лікарських засобів, покращення якості препаратів і оптимізації результатів лікування пацієнтів з вірусними гепатитами і ВІЛ/СНІД з ко-інфекцією.
 
В рамках цього проекту виробляється препарат ПЕГАСІС, ПЕГ-інтерферон альфа-2а, розчин для ін’єкцій по 180 мкг/1 мл у флаконах, який зареєстровано в Україні під назвою ПЕГФЕРОН.
 
В Україні склалася дуже складна ситуація на захворюваність населення вірусними гепатитами В і С, по темпам розповсюдження вірусного гепатиту С, Україна займає одне із лідируючих місць в Європі. Вірусні гепатити негативно впливають на здоров’я населення, поступове прогресування хронічних вірусних гепатитів призводить до  розвитку цирозу та раку печінки і інвалідизації, а  в результаті  до зменшення тривалості життя.
 
«Золотим стандартом» противірусного лікування хронічних вірусних гепатитів на сьогоднішній день в світі і в Україні являється комбінована терапія пегільованим інтерфероном-альфа і рибавірином.
 
ПЕГФЕРОН, ПЕГ-інтерферон альфа-2а - перший локальний пегільований інтерферон для лікування хворих на вірусні гепатити та ВІЛ/СНІД з ко-інфекцією з клінічно доведеною ефективністю в світі та в Україні.